receta gatimi me mish derri te eger 

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Mami 27 vjece kerkoj te bej masazhe. Vetem persona serioz.

Mami 27 vjece kerkoj te bej masazhe. Vetem persona serioz.

Patos | Fier

B Nr kontaktit : 0682881545...

30 Euro

Fier
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
550 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Shi

Shi

Don Bosko | Tirane

B Shitet vinc monofaz shum pak i perdorur .pesha e ngritjes deri ne 450 klg.nmr 0696226765....

550 Euro

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Social Media Marketing & Design

Social Media Marketing & Design

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Per te gjitha bizneset qe kerkojne te kene vizibilitet sa me te larte ne rrjetet sociale ofrojme: -krijim rrjetesh sociale (sipas kerkeses se biznesit) -menaxhim rrjetesh sociale -konsulence marketingu -shperndarje -etj......

50 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
16,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse Anglisht Durres

Kurse Anglisht Durres

Qender | Durres

B Qendra e kurseve englishplus+ ne durrës ofron kurse përgatitore për provimin e mbrojtjes së gjuhës angleze toefl, toeic, sat, ielts, si dhe kurse përgatitore të avancuara të gjuhës angleze. kursi zhvillohet në një ambient komod me pedagoge shpresa qato (mersini) me nje eksperiencë mbi 40...

16,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale JAP LICENSE PROFESIONALE me QERA

JAP LICENSE PROFESIONALE me QERA

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj license profesionale ne projektim dhe zbatim per punime elektrike, linja tu & tm, impjante, elektronike, telefoni, radiofoni, sisteme alarmi, tirane...

30,000 Leke

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale ZHVILLOJ KURSE PRIVATE NE LENDEN BIOLOGJI

ZHVILLOJ KURSE PRIVATE NE LENDEN BIOLOGJI

Qender | Shkoder

B Zhvilloj kurse private ne lenden biologji per arsimin 9-vjecar dhe gjimnaze. kurset zhvillohen ne menyre intensive pergatitje per provime ,matura shteterore dhe pergjate gjithe vitit me metodat shkollore ose metodat e oxford ,cambridge per nxenesit qe frekuentojne kolegjet ne gjuhen angleze . l...

500 Leke

Shkoder
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale  Tirane,- Me qera Certifikate CKP per Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash

Tirane,- Me qera Certifikate CKP per Transport kombetar dhe nderkombe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pershendetje, jap me qera certifikate (ckp) per transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. lutemi na kontaktoni per detaje ne: tel: 0695673259...

500 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi 1500 leke/seanca

Fizioterapi 1500 leke/seanca

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Fizioterapi per patologji te ndryshme...

1,500 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj  Certifikat te Lejes Profesionale

Ofroj Certifikat te Lejes Profesionale

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Certifikate e lejes profesionale ne sektorin hidrokarbur...

30,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Currilat | Durres

B Ofrojm sherbim karotrec me tarifat me te mira ne vend si dhe makina te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet...

1,000 Leke

Durres
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kerkon masazhatore fizioterapiste menaxhere me eksperienc pune.kushte te mira pune.rroge baze+%+sigurime...

3,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime Gipsi

Punime Gipsi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kerkoj puntor qe te kete njohuri te pergjithshme per punime gipsi...

35,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrim Xhamash

Pastrim Xhamash

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pastrojme ngjitesat e adizivit kriprat e xhamave per cfardo biznesi ne tirane andi 0682298587...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim