sherbime profesionale tek ali demi tregu elektrik tirane 

 Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,200 Leke Sherbime Profesionale Depilim total më super çmim

Depilim total më super çmim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Depilimin total tashmë ka një çmim më i lirë si ruajtja 😅 1200 lekë depilim total përfshin: krahët total , sqetullat, këmbët komplet , bikini jemi në tiranë, rruga myslym shyri ju mirëpresim ...

1,200 Leke

Tirane
1 Sherbime Profesionale Hidraulik vlore

Hidraulik vlore

Zone Periferike | Vlore

B me nje eksperience 20 vjecare ne tregun vendas por dhe te huaj ofrojme sherbimin tone si hidraulik per familje dhe biznese. ndodhemi ne vlore por jemi fleksibel per tju ardhur ne ndihme cdokujt qe ka nevoje dhe ne qytete te tjera perreth. ...

1

Vlore
1,000 Leke Sherbime Profesionale Perkthime

Perkthime

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ofrohen perkthime per gjuhen angleze nga ekspert te licensuar nga ministria e drejtesise....

1,000 Leke

Tirane
100 Dollar Sherbime Profesionale Konsulent biznesi ne Kine

Konsulent biznesi ne Kine

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Kompania" shanghai astrit industry ltd" me perfaqesuesin e saj ne kine aimir sejdinaj ofron sherbimet: perkthime shqip-anglish-kinezisht; gjetje fabrikash dhe gjetje produkti ; ofron transport te brendshem ne kine ,grupazhe dhe kontenier ; magazinim,zhdoganim etj ofrojne nje sherbim cilesor dhe...

100 Dollar

Tirane
200 Leke Sherbime Profesionale LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Balla carpet cleaning ju ofron larje tapetesh me makineri dhe produkte cilesore qe i japin shkelqim dhe jete gjatesi tapetit tuaj.shampo cilesore,krehja e tapetit,aromatizimi dhe paketimi ekologjik jane hapat tone per te bere klientin te kenaqur. cmimi fillon nga 200 leke/m2 transporti eshte fala...

200 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Ofrojmë shërbim infermieror në shtëpin tuaj !

Ofrojmë shërbim infermieror në shtëpin tuaj !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ofrojmë shërbim infermieror në shtëpin tuaj 🧑‍🔬pa frikë por me kujdes të shtuara ju ofrojmë shërbimet të dryshme: 🟢 infuzionet,iv 1500/2500 🟢 injeksionet,1000 🟢 pastrimin e plagëve,1000/2500 🟢 kateterizimi urinar,1500 🟢 klizmë pastruese,1500 🟢 marrjen ...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Financier / ekonomist (online)

Financier / ekonomist (online)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Jeni te interesuar per nje ekonomiste part time? une ofroj: *deklarim per punet qe behen online • perpunimi i faturave te blerjeve • perpunimi i faturave te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i formularit te tvsh-se, ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale AVOKAT NE TIRANE

AVOKAT NE TIRANE

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B Studio avokatie mece- avokat rejsi meçe ofron sherbim ligjor profesional dhe etik per te gjitha llojet e çeshtjeve familjare - ekspulset - pune - administrative - penale cmimet me ekonomike ne treg! konsulenca ligjore falas! nese ju nevojitet avokat, mos hezitoni te na kontaktoni ne tel a wha...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale VERTETIME PER KALIM KUFIRI.

VERTETIME PER KALIM KUFIRI.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Mundesojme ndermjetesimin me institucionet e huaja dhe nxjerrjen e vertetimeve per kalimin e kufirit shqiptare per personat qe nuk posedojne probleme ne shengen. per cdo informacion te metejshem na kontaktoni: +355699771397....

50 Euro

Tirane
1,200 Leke Sherbime Profesionale Brows Lamination (vetulla përfekte për 10 euro )

Brows Lamination (vetulla përfekte për 10 euro )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Brows lamination, teknika ruse që jep mundësinë çdo kujt të ket vetulla përfekte. Çmim : 10 euro jemi në tiranë, rruga myslym shyri ...

1,200 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B MarcÍ ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim 🌹...

2,000 Leke

Tirane
5,000 Sherbime Profesionale Mirmbatje periodike te prones

Mirmbatje periodike te prones

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofrojme mirembajtjen periodike te prones tuaj,pastrimin dhe menaxhimin. gjithashtu edhe menaxhimin e qerave te apartamenti,viles apo magazines tuaj. ofrojme korrektesi dhe siguri....

5,000

Tirane
25 Euro Sherbime Profesionale Zhbllokime iphone

Zhbllokime iphone

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Zhbllokime iphone duke filluar nga iphone 6 e siper dyqani eshte mbyllyr per shkak apandemis 90% mund ti hapim ...

25 Euro

Tirane
270 Euro Sherbime Profesionale SET KAMERA || MONTIM + KONFIGURIM FALAS

SET KAMERA || MONTIM + KONFIGURIM FALAS

Currilat | Durres

B Set kamera || montim + konfigurim falas ♦ set 4 camera 2mp = 270€ • hdd 500gb • 4 kamera 2mp • dvr 4ch • kabull 50ml • ushqyes 12v ♦ set 8 camera 2mp = 430€ • hdd 1tb • 8 kamera 2mp • dvr 8ch • kabull 100ml • ushqyes 12v ♦ set 16 camera 2mp = 680...

270 Euro

Durres
2,000 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Instalojme cip ne te gjitha llojet e ps3 instalojme multiman 4.87 mund te instaloni te gjitha lojrat qe ju deshironi dhe mund ti luani ato online perfshire fifa 21 dhe pes2021...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale 📲ZHBLLOKIM KARTE PER IPHONE ME TE GJITHA NUMRAT 🕹

📲ZHBLLOKIM KARTE PER IPHONE ME TE GJITHA NUMRAT 🕹

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 📲zhbllokim karte per iphone me te gjitha numrat 🕹 zhbllokim karte pa çip per cdo model iphone nga iphone 6-12 pro max - zhbllokimi behet brenda nje afati kohor shume te shkurter - cmimi fillon nga 1.000 leke per me shume info 0675615500 / 0685509268...

1,000 Leke

Tirane
1,234 Sherbime Profesionale OFROJ TRANSPORT GRUPESH DHE STAFESH ME VIANO 7+1 VIP CLASS

OFROJ TRANSPORT GRUPESH DHE STAFESH ME VIANO 7+1 VIP CLASS

Laprake | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Ofroj transporte grupesh dhe stafesh makina eshte 7+1 makina eshte vip class per me teper ju lutem me kontaktoni ...

1,234

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Financiere/ Eksperte/ Ekonomiste.

Financiere/ Eksperte/ Ekonomiste.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrohet sherbim financiar duke nisur nga plani i biznesit deri tek vlersimi/raportet financiare dhe konsulence financiare-fiskale: -plan biznesi -inventar -deklarimet (libra blerje/shitje, tvsh, sigurimet, tatim burim, tatim mbi te ardhurat etj) -ndertimi dhe monitorimi i vazhdueshem & mirembajt...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Ofroj shërbime fotografike!

Ofroj shërbime fotografike!

Brryli | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime fotografie te kategorive te ndryshme, fashion, wedding, evente, party etj... eksperience 10 vjecare ne fotografi, aparatura me standarte te larta per tju ofruar cilesi maksimale. eja shih galerinë e punëve të mia, dhe pastaj vendos! ...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Instalime dhe riparime elektrike

Instalime dhe riparime elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.11 Km nga qendra)

B Kryej riparime e instalime elektrike por dhe punime te ndryshme hidraulike me nje pervoj 10 vjecare. mos nguroni ne telefononi ne nr 0674968499....

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim