sherbime profesionale tek ysberisht kombinat selite tirane 

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda per dasma

Tenda per dasma

Zone Periferike | Tirane (4.05 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Tirane
1,000,000 Euro Sherbime Profesionale Punime GIPSI

Punime GIPSI

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Shoqeria "doni constructions sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e gipsit . zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse ne dominojme tregun qe ne 2003 . cmimet jane me konkurueset. na kontaktoni ne !!! email : doni...

1,000,000 Euro

Tirane
1,000,000 Sherbime Profesionale Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop

Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Zhvillojme kurse arkitekture dhe programesh te specifikuara 2d, 3d dhe grafike. gjithashtu mundesojme projekte te detajuara dhe te shoqeruara me rendera. programet qe zhvillohen jane : - autocad 2d 3d, 3ds max (rendering ), rhinoceros (grasshopper), sketchup. - graphic design ( photoshop, i...

1,000,000

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale 50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Pakete e plote per biznesin tuaj, me 50% ulje per cdo sherbim. -menaxhim rrjetesh sociale -strategji biznesi -website + logo sherbimet duke filluar nga 50€. per informacion te detajuar kontaktoni ne email-in tone: expansionforce.business@gmail.com cel: 0688191979...

50 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Profesionale Punime hekuri ne zjarr.

Punime hekuri ne zjarr.

Uji i ftojte | Vlore

B Punime hekuri dekore ne zjarr te gjitha llojeve sipas deshires tuaj per me shum info kontakto ne nr: 0693158678 ose wp...

500 Euro

Vlore
1,000 Leke Sherbime Profesionale ‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Zhbllokim icloud per cdo model iphone nga iphone 6 - iphone x ipad i zhbllokojm te gjitha modelet - zhbllokimi behet brenda nje afati kohor shume te shkurter - cmimi fillon nga 1.000 leke per me shume info 0675615500 / 0685509268...

1,000 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Shkoder

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Shkoder
50 Leke Sherbime Profesionale Cadra me qera per dasma dhe evente

Cadra me qera per dasma dhe evente

Zone Periferike | Durres

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Durres
50 Euro Sherbime Profesionale Tenda/çadra me qera

Tenda/çadra me qera

Zone Periferike | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale Karrige per dasma dhe evente

Karrige per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirane
30 Dollar Sherbime Profesionale Kompani pastrimi apartamentesh

Kompani pastrimi apartamentesh

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)

B Kompani pastrimi “ debora” ofron sherbime pastrimi si çastrim apartamentesh,zyra,restorante! cmimet jane nder me konkurueset ne treg! me ne ecen paralel vetem bardhesia!jemi vetem nje telefonate laeg jush!...

30 Dollar

Tirane
50,000 Leke Sherbime Profesionale Punime te ndryshme

Punime te ndryshme

Tjeter zone | Tirane (4.42 Km nga qendra)

B Pershendetje jam usta per punime nga me te ndryshmet estetike dhe dekorativ marr persiper pune si: ndertim pllaka hidraulike elektrike rikonstruksione metalike dhe betoni. bej projekte sipas deshires dhe zbatimin e tyre shembull eshte keshtjella konti te cilen e kam bere nga themeli e deri ne mbyllj...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale ofrojme sherbimet financiare

ofrojme sherbimet financiare

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbimet financiare si: -mbyllje bilanci (pregatitje të pasqyrave financiare vjetore) në përputhje me standartet e kontabilitetit. -organizim i kontabilitetit me programe kompjuterike financiare “financa 5 ” dhe "alpha web" -deklarimin elektronik (on-line) të listepagesave, sigur...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Financiere/ Eksperte/ Ekonomiste.

Financiere/ Eksperte/ Ekonomiste.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrohet sherbim financiar duke nisur nga plani i biznesit deri tek vlersimi/raportet financiare dhe konsulence financiare-fiskale: -plan biznesi -inventar -deklarimet (libra blerje/shitje, tvsh, sigurimet, tatim burim, tatim mbi te ardhurat etj) -ndertimi dhe monitorimi i vazhdueshem & mirembajt...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime fizioterapi, infermieri ne shtepi !

Sherbime fizioterapi, infermieri ne shtepi !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime infermieri dhe fizioterapi ne shtepi! per personat covid dhe post covid cel: +355698656322...

30,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Sherbime Profesionale Transport Nderkombetar deri ne 3,5 Ton

Transport Nderkombetar deri ne 3,5 Ton

Sauk | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj furgon per transporte nderkombetare per me shume informacion na kontaktoni nepermjet emailit ose telefonit....

3,000 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale Kurse gjermanisht Durres

Kurse gjermanisht Durres

Currilat | Durres

B Ne vazhdim hapet grupi i nivelit a1 dhe b2 niveli a1 dt. 27 shkurt intensiteti : 2 here ne jave (fundjave te shtune dhe te djele ora 11:30-1:00) -niveli b2 dt. 2 mars intensiteti : 2 here ne jave (te marte dhe te enjte ora 19:30-21:00) *ne vazhdim hapet gjithashtu grupi i nivelit b1 ...

1,500 Leke

Durres
50 Euro Sherbime Profesionale Eshte koha te behesh dhe ti nje sipermarres...

Eshte koha te behesh dhe ti nje sipermarres...

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Cfare ofrojme ne: menaxhim rrjetesh sociale krijim logoje krijim website-i krijim emri biznesi / brand-i + slogan krijim kartevizitash + qr code rritje ndjeksash, pelqimesh, komentesh, etj ...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim