Shitje dhe montime kondicioneri Tirane

Sherbime Profesionale Data: 14/06/2019 17:50

1,100 Euro


Pagesa 1,100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Vace Zela, Tirana, Albania
Lexime 784
Shitje dhe montime kondicioneri Screenshot_20190322-134902.png (Format ) | Shitje dhe montime kondicioneri Screenshot_20190322-152153.png (Format ) |

Noldi Klima ju ofron sisteme kondicionimi dhe aspirimi . Kondicioner murale Kondicioner dysheme Kondicioner kollone Kondicioner tavanore dhe kanalore Sisteme multi 1 motorr me shume koka Sisteme VRF per ambjente te medha si lokale hotele shkolla etj . Projektim zbatim servis dhe konsulence per te gjithe klientet . Me garanci dhe Cmimet me te mira ne treg. Per informacion ju lutem tel