- Heqim & Verifikojm Espulse , ekspuls , Apelas ( Depertime ) Tirane

Sherbime Profesionale Data: 03/11/2019 19:48

500 Euro


Pagesa 500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
Lexime 550

Ofrojme sherbime cilesore dhe te shpejte lidhur me procedurat e espulsit deri ne heqjen e denimit te marre nga ju nga vendet Shengen.
Nr tel +
Email: arditelbasani1@gmail.com
Me respekt
Avokati juaj,