Masazhe Dhe Fizioterapi Ne Shtepine Tuaj Tirane

Sherbime Profesionale Data: 13/06/2019 22:15

1,000 Leke

  • Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj
  • Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj
  • Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj


Fizioterapi Hajdini ofron
fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj .
Me cmimet me konkurruese ne treg.
per cdo informacon shtese kontaktoni ne
cell: +

Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 44