Mesime Piano Tirane

Sherbime Profesionale Data: 03/06/2019 21:33

60,000 Leke


Pagesa 60,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Rruga Vllazen Huta
Lexime 1283

Ofroj mesime private piano per fillestar dhe femije te vegjel. Hap nje kapitull te ri artistik ne jeten tende ose te femijes tuaj duke zgjedhur nje nder instrumentat me te bukur. Per me shume kontakto ne nr +