📌Servis-Nderrimi i ekranit per Iphone Xs Max Org Tirane

Sherbime Profesionale Data: 01/08/2019 22:42

330 Leke

  • 📌Servis-Nderrimi i ekranit per Iphone Xs Max Org


Pagesa 330 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Lexime 78

📌Servis-Nderrimi i ekranit per Iphone Xs Max Origjinal
(33.000 Leke ) 100% origjinal
- Mundesojm dhe vetem ndrrimin e xhamit per Iphone Xs Max

✍️Super sherbim, Super Oferte

👉Xham mbrojtes dhurate🧨
🕒 Procesi zjat 1-3 ore 🕒