Ilace dhe produkte shendetesore te standarteve europiane Tirane

Sherbime Profesionale Data: 02/09/2019 04:25

1,000 Euro


Pagesa 1,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Τίρανα, Αλβανία
Lexime 61

Nese deshironi ilace ose produkte shendetesore te tregut Europian , te standarteve (i referohemi tregut Grek ) duke ju sherbyer ne kohe rekord brenda 24 oreve ,ne qytetin ku ndodheni , mos hezitoni te komunikoni .
Numri i telefonit ka viber dhe whatsup .

Ju faleminderit
Adriani