Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane dhe anembane Shqiperise Tirane

Sherbime Profesionale Data: 07/09/2019 14:56

1,500 Leke

  • Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane dhe anembane Shqiperise


Pagesa 1,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Halit Bega, Tirana, Albania
Lexime 178

Transport mallrash dhe objektesh me cmime te arsyeshme dhe cilesi bashkohore.

Duke filluar nga 1500 leke te reja (e diskutueshme) dhe komunikim me nje njeri, efikas dhe njerezor.

Cmimet pa kripe dhe piper; telefono tani per diskutim me ane te telefonit apo takime. Pergjigjet dhe dhenia e cmimeve jane falas.


telefono tani!