Trare HEA Tirane

Sherbime Profesionale Data: 07/09/2019 22:08

10,000 Leke

  • Trare HEA
  • Trare HEA
  • Trare HEA


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 21

ELASTRON, fabrika me e madhe e celikut.

Trare/Beams HEA, me gjatesi dhe spesor te ndryshem.


Per me shume informacion:
1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
2- dergoni email ne info@ficom.al
3-ose kontaktoni ne numrin e tel: .