Trajtime fytyre dhe trupi Tirane

Sherbime Profesionale Data: 10/11/2019 12:59

2,000 Leke


Pagesa 2,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 86

MARCÍ Nails&Bar ofron nje sherbim te ri ! Trajtim fytyre dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. Vetem per femra ! Cmimet me te mira ne treg , oferta dhe dhurata ! Ju mirepresim cdo dite 9:00-21:00 🌹