Mandate luce gas,vodafone,fastweb me cmimet me konkuruese ne treg. Tirane

Sherbime Profesionale Data: 19/12/2017 12:26 Post Id: 21358


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga E Kavajes
Lexime 1158

Jeni lodhur nga agjensite qe ofrojne mandate por nuk jan te rregullt ,vonesa ne pagesa kontrata KO pa asnje arsye zgjidhja juaj erdhi
RoxALB SH.P.K vjen prane call centerave me mandate ne fushen e telefonise dhe luce gas.
Cdo gje e rregullt pasi cdo marveshje kryhet prane nje noteri keshtu nuk do te keni me frike per pagesat apo devijime nga agjensia.
Per me shum info