Riparime divane Vlore

Sherbime Profesionale Data: 18/05/2020 09:44

2,000 Leke


Pagesa 2,000 Leke
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa lagja 1 maji vlore
Lexime 13

Bejm Riparime divanesh karrige kolltuqe ambjente per zyra hotele dhe cdo gje qe ju kerkoni .