Merr Taksi 🚕🚖 Tirane

Sherbime Profesionale Data: 20/05/2020 08:56

500 Leke

  • Merr Taksi 🚕🚖


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 6

Taksi super e shpejte dhe korrekte.
Cmime ekonomike.
Telefono tani.
Brenda dhe jashte Tirane dhe vende Fqinje.