Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence per bizneset Tirane

Sherbime Profesionale Data: 20/05/2020 12:22

10,000 Leke

  • Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence per bizneset
  • Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence per bizneset


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Kullat Binjake Tirane, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania
Lexime 16

VISION Consulting Albania eshte nje zyre ligjore e cila ushtron aktivitetin e saj prej disa vitesh ne Tirane.

Ekipi yne i avokateve dhe konsulenteve ju asiston me sherbime ligjore, financiare dhe jo vetem per cdo nevoje te biznesit tuaj.

Perfaqesojme dhe mbrojme interesat tuaja prane cdo gjykate ne Republiken e Shqiperise.

Nese keni nevoje per nje avokat/keshilltar ligjor mos hezitoni te na kontaktoni.

Website: https://visionconsultingalbania.com/
Email: info@visionconsultingalbania.com
Cel. :