Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj! Tirane

Sherbime Profesionale Data: 27/05/2020 09:16

5,000 Leke

  • Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj!


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 13

Ofroj sherbime fotografike te llojeve te ndryshme. Eksperience e gjate ne fotografi si dhe korrektesi ne sherbim.
Cilesi maksimale dhe mbi te gjitha cmime shume te arsyeshme!
Per me shume eja dhe hidhi nje sy galerise time!