Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte ne QEK Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 18/04/2021 10:43 Post Id: 233575


extra info
Pagesa 45,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 2068

Nga Qendra Per Edukim Kulinar

Vazhdojne regjistrimet per kursin 3 mujor te pasticerise ne QEK
Nje kurs profesional i njohur nga Ministria e Arsimit, nen drejtimin e Chef Sokol Prenges ne bashkepunim me stafin e Pasticeri Delikatese.

Ne synojme qe permes ketij programi intensiv ne ambientet bashkekohore te QEK te ofrojme kushte sa me komode per te gjithe ju.

Kursi eshte i organizur ne klasa te vogla me nga 10 studente me qellim qe secili te kete mundesine te perftoje dijet dhe eskperiencen e duhur.

Receta eshte shume e thjeshte: pasion, fantazi, dedikim dhe bashkepunim per t'a transformuar sebashku ne nje profesion!

Programi per kete fushe eshte intensiv dhe i bazuar ne praktike te perditshme. QEK ne ambientet e saj ka nje kuzhine te pajisur me se miri me te gjitha mjetet e duhura qe kerkon koha.

Per cdo informacion te metejshem mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin: +.

Instagram: qek.al
Email: info.qek@gmail.com
Tel: +

Qendra per Edukimin Kulinar (QEK) fuqizon dhe rivlereson traditen shqiptare te kulinarise nepermjet edukimit dhe krijimit te produkteve te reja
Rr. “Muhamet Gjollesha”,Pallati 32, Shkalla 6,
1001, Tirane