Ofrojme punime guri Tirane

Sherbime Profesionale Data: 14/09/2020 14:12 Post Id: 251715


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 59

Ofrojme punime guri te llojeve te ndryshme,
Ndertim i shtepive/vilave me gure,veshje guri,mure avlli,kollona,porte,oxhaqe,shtrime/kalldreme te ndryshem,pushimore,barbekiy e tjer...
Garanci korrektesi dhe siguri.
Cmimet me te mira ne treg.
Per cdo informacion na kontaktoni