Sherbime fotografike Tirane

Sherbime Profesionale Data: 10/10/2020 09:34 Post Id: 254004

10,000 Leke


extra info
Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 45

Ofroj sherbime fotografike te llojeve te ndryshme. Fashion, event, wedding, sete te personalizuara etj.
Mbi te gjitha kualitet dhe cmime shume te arsyeshme.
Per tu njohur me shume rreth punes time kliko linkun me poshte
https://500px.com/gentishembitraku