KURSE MUZIKE NE GRUP PER FEMIJET 4-6 VJEC Tirane

Sherbime Profesionale Data: 06/10/2020 16:16 Post Id: 255281

8,000 Leke


extra info
Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania
Lexime 46

OFROJME KURSE MUZIKE PER FEMIJET E MOSHES 4 DERI NE 6 VJEC TE CILET DUAN TE ZBULOJNE VEHTEN NE BOTEN E ARTIT DHE TE KALOJNE NJE ORE ARGETIMI MES MIQVE.

STUDIO E MUZIKES OFRON ARGETIM PER TE VEGJELIT TUAJ
METODA PROFESIONALE DHE MESUES TE KUALIFIKUAR

PER INFORMACION JU LUTEM KONTAKTONI