PANTHEON GROUP ju mundeson sherbimet ne familje: BABYSITTER, KUJDESTARE PER TE MOSHUAR, SANITARE Tirane

Sherbime Profesionale Data: 03/10/2020 11:19 Post Id: 258466

30,000 Leke


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania
Lexime 40

PANTHEON GROUP Agjenci Punesimi & Sherbimeshj u mundeson sherbimet ne familje:

-babysitter/dado--- part-time, 24h, 8-10 ore, orare flexibel
-babysitter / dado per femije me aftesi ndryshe -- part time
-kujdestare per te moshuar-- part-time/ 24h/ flexibel, 8-10 ore
-sanitare/mirembajtje shtepije -- part time/ 8 ore/ javore

Ne ju garantojme: profesionalizem, perkushtim, seriozitet.
Me ne te dashurit tuaj jane te lumtur dhe te qete,
Shtepia juaj e paster dhe e sigurt
contact: + / +
e mail: info@pantheongroup.al