Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop Tirane

Sherbime Profesionale Data: 01/03/2021 11:04 Post Id: 289904


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa kopshti Botanik
Lexime 85

Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu mundesojme Projekte te detajuara dhe te shoqeruara me Rendera.

Programet qe zhvillohen jane :

- Autocad 2D 3D, 3Ds Max (rendering ), Rhinoceros (grasshopper), SketchUp.

- Graphic Design ( Photoshop, Illustrator, InDesign, etj).

- Office ( Word, Excel, Powerpoint, etj).

Zyrat ndodhen te "Komuna e Parisit" ne afersi te universitetit "NEW YORK" .
Cmimet per muajt Tetor-Nentor zbresin ne -40%

Na kontaktoni ne:

Tel:
email: doniconstructions@gmail.com