Punime GIPSI Tirane

Sherbime Profesionale Data: 01/03/2021 11:04 Post Id: 289907


extra info
Pagesa 1,000,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni i thate
Lexime 63

Shoqeria "Doni Constructions Sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e GIPSIT . Zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse ne dominojme tregun qe ne 2003 . Cmimet jane me konkurueset.

Na kontaktoni ne !!!

email : doniconstructions@gmail.com
cel : +