Karrige per dasma dhe evente Tirane

Sherbime Profesionale Data: 23/02/2021 21:32 Post Id: 298037


extra info
Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Don Bosko
Lexime 39

Pershendetje!
Ofrojme:
•Tenda (me perde)
•Cadra
•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)
•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)
•Stola,
•Ndricim profesional, bashke me robotet,
per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu vendin e ciftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.
Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine...
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne cmim! 💶

Ju mirepresim 🙂

📲