Cadra me qera per dasma dhe evente Durres

Sherbime Profesionale Data: 23/02/2021 21:33 Post Id: 298041


extra info
Pagesa 50 Leke
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Rruga Egnatia, Durres, Albania
Lexime 41

Pershendetje!
Ofrojme:
•Tenda (me perde)
•Cadra
•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)
•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)
•Stola,
•Ndricim profesional, bashke me robotet,
per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu vendin e ciftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.
Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine...
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne cmim! 💶

Ju mirepresim 🙂

📲