Tenda per dasma Tirane

Sherbime Profesionale Data: 01/03/2021 14:29 Post Id: 303427


extra info
Pagesa 50 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga e Kamzes
Lexime 52

Pershendetje!
Ofrojme:
•Tenda (me perde)
•Cadra
•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)
•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)
•Stola,
•Ndricim profesional, bashke me robotet,
per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.
Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.
Ofrojme gjithashtu vendin e ciftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.
Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine...
Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne cmim! 💶

Ju mirepresim 🙂