Projekt Muzikor ne shitje Tirane

Sherbime Profesionale Data: 12/02/2021 16:41 Post Id: 304479


extra info
Pagesa 450 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni i thate
Lexime 44

Shes nje projekt muzikor ose beat i rrymes rap/hip hop .
Versioni eshte i perfunduar gati dhe kerkoj nje person kengetar qe eshte i interesuar per ta punuar me tej me tekst.
Pas blerjes, personi ka te gjitha te drejtat per ta personalizuar .
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne viber dhe whatsapp per te degjuar pjese te projektit.