Sherbime fizioterapi, infermieri ne shtepi ! Tirane

Sherbime Profesionale Data: 22/02/2021 02:25 Post Id: 306264


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 68

Ofrojme sherbime infermieri dhe fizioterapi ne shtepi!
Per personat Covid dhe Post Covid
Cel: +