Ofroj sherbime fotografike! Tirane

Sherbime Profesionale Data: 07/04/2021 09:46 Post Id: 319520


extra info
Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania
Lexime 49

Ofroj sherbime fotografie te kategorive te ndryshme, Fashion, Wedding, Evente, Party etj...
Eksperience 10 vjecare ne fotografi, aparatura me standarte te larta per tju ofruar cilesi maksimale.
Eja shih galerine e puneve te mia, dhe pastaj vendos!