AVOKAT NE TIRANE Tirane

Sherbime Profesionale Data: 16/04/2021 18:07 Post Id: 325779


extra info
Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Pallatet 1 Maji perballe Gjykates Civile, Tirana, Albania
Lexime 43

STUDIO AVOKATIE MECE- AVOKAT Rejsi Mece ofron sherbim ligjor profesional dhe etik per te gjitha llojet e ceshtjeve FAMILJARE - EKSPULSET - Pune - Administrative - Penale
Cmimet me ekonomike ne treg! Konsulenca Ligjore FALAS!
Nese ju nevojitet avokat, mos hezitoni te na kontaktoni ne tel a WhatsApp
☎️
Jemi gjithmone te gatshem per t'ju degjuar e orientuar drejt zgjidhjeve me te mira!