Software Program per Bar-Kafe dhe Restorant Tirane

Sherbime Profesionale Data: 29/04/2019 16:30

6,000 Leke


Pagesa 6,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Lexime 1893

Shes Program per Bar-Kafe dhe Restorant shume profesional dhe qe nuk lejon abuzimin ne biznes per kamarierin dhe banakierin perkates ..shum program i besueshem i thjesht per tu mesuar