HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME Tirane

Sherbime Profesionale Data: 06/09/2019 22:13


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa tirane
Lexime 4396

Hapje Profesionale Pusesh Uji dhe Pilot me diametra te ndryshem deri ne 30 metra,me makineri ne gjendje shume te mire.

Operojme ne te gjithe qytetet e Shqiperise.

Cmime konkurruese ne treg dhe cilesia dhe perkushtimi i punonjesve tane nga me te miret.

Per me shume informacion mos ngurroni te na telefononi.

https://www.facebook.com/puseuji/timeline

Na ndiqni ne faqen tone te facebook per te pare me foto dhe video punen tone.

Faleminderit !