Physioactive Tirane

Sherbime Profesionale Data: 13/06/2019 12:34

1,500 Leke

  • Physioactive
  • Physioactive


Pagesa 1,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa rruga petro cani
Lexime 581

Klinika e fizioterapise dhe rehabilitimit ne te cilen do te gjeni trajtimin qe ju nevojitet dhe perkujdesin qe meritoni.Vijme nga shkolla e fizioterapise Greke si dhe me nje eksperience 6 vjecare ne dy nder klinikat me prestigjioze te Athines, IASIMOS (qender e fizoterapise,rikuperimit dhe rehabilitimit te demtimeve sportive) si dhe Qendra e ORTOSTATIKES dhe REFLEKSOLOGJISE dr.LAMBROS ATHANASOPOULOS me te cilin organizojme dhe seminare si dhe mbajme kontakt te vazhdueshem bashkepunimi.TRAJTOJME;Spondiloartroza,Hernie Diskale,Lumbalgji,Skolioza,Kifoza,Demtime sportive,Semundje neurologjike,Ortopedike,Reumatizmale. Ne bashkepunim me dr.Athanasopoulos kemi sjelle dhe tekniken e vetme te clirimit te nervit shiatik (MEZIERES) e cila eshte nje teknike kurative afatgjate shume efikase deri ne 100% te clirimit te nervit pa nderhyrje kirurgjikale.Sherbejme dhe ne shtepi