pajisje parukerie Tirane

Sherbime Profesionale Data: 08/05/2019 14:21


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa rrugica e pare ne te djathte pas pizzeri Casa Blanca, kur ngjitesh per tek Eleonora ose Kodra e diellit.
Lexime 972

Shes nje lavatest te perdorur i cili eshte praktik per te kryer dhe teknika te bojrave, kushton 25 000 leke te reja dhe nje krevat masazhi i bere vete me dru dhe kushton 21 000 lek te reja.mund te kontaktoni tek nr .