Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj. Tirane

Sherbime Profesionale Data: 15/09/2019 02:31

4,500 Leke

  • Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.
  • Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.
  • Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.
  • Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.


Pagesa 4,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 604

Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj.
Ekspreset jane shume te mire dhe kafja eshte me cmim te arsyeshem (30 lek).