Transport mallrash me furgon Tirane

Sherbime Profesionale Data: 04/07/2019 12:23


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Tre deshmoret
Lexime 1181

Ofroj transporte mallrash larg dhe afer.
Sherbime korrekte , cmime fantastike
Mjeti i transportit furgon sprinter