Abissnet Tirane

Sherbime Profesionale Data: 07/12/2018 09:45

1,490 Leke


Pagesa 1,490 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa ruga Ismail Qemali, Pallati 18, Kati II,Tirane
Lexime 535

Duke filluar nga 1,490 leke/muaj dhe 0 kosto instalimi!
Deri ne 100 Mbps shpejtesi interneti
Festat kane trokitur tashme, behu dhe ti pjese e familjes se madhe Abissnet!