shkoll per elektroauto 

 Online 25 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
0 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Transport Mallrash

Ofrojme Transport Mallrash

| Durres

B Resalb industry shpk i licensuar per transport mallrash nderkombetare me pale te treta, ofron transport nga italia per ne shqiperi me terheqjen ne pomezia (rm) (rome-bari dhe qytetet pergjate rruges me devijim rreth 50 km nga cdo qender) dhe dergimin ne durres-tirane. te interesuarit te kontaktojne...

0 Euro

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale 📌Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsung

📌Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsung

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 📌servis-nderrimi i xhamave per iphone dhe samsung ✅ ✍️super sherbim, super oferte 👉xham mbrojtes dhurate🧨 🕒 procesi zjat 1-3 ore 🕒 📱iphone 5/5s 1800 leke 📱iphone 6 2500 leke 📱iphone 6 plus 3500 leke 📱iphone 6s 3200 leke 📱iphone 6s plus 4000 leke ...

100 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mbajte kontabiliteti

Mbajte kontabiliteti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Per te gjithe bizneset e interesuara per nje ekonomiste part time : • mbajtje kontabiliteti / deklarime me tatimet • përpunimi i faturave të blerjeve dhe faturave të shitjeve. • përgatitja dhe deklarimi i librave të blerjeve dhe të shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i formulari...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Larje xhamash dhe mirembajte. 0672048103...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Currilat | Durres

B Ofrojm sherbim karotrec me tarifat me te mira ne vend si dhe makina te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet...

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Taxi Durres

Taxi Durres

Qender | Durres

B Sherbim taxi ne durres me cmime te arsyshme ne te gjith shqiperin ju sherbejm ndodhem ne durres 0686767030 flm 00355686767030...

1,000 Leke

Durres
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofron keto sherbime: 1. vizite gjinekologjike 2. eko gjinekologjike abdominale dhe me sonde te thelle 3. ndjekje e shtatzanise 4. eko barre abdominale dhe me sonde te thelle 5. pap-test 6. trajtimin e sterilitetit ne cift( vlen te permendet qe ne kete klinike ne eksperiencen e saj brenda dhe j...

3,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane dhe anembane Shqiperise

Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane dhe anembane Shqiperise

Brryli | Tirane

B Transport mallrash dhe objektesh me cmime te arsyeshme dhe cilesi bashkohore. duke filluar nga 1500 leke te reja (e diskutueshme) dhe komunikim me nje njeri, efikas dhe njerezor. cmimet pa kripe dhe piper; telefono tani per diskutim me ane te telefonit apo takime. pergjigjet dhe dhenia e cmi...

1,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Oferte, punime guri te ndryshme Tirane,Durres

Oferte, punime guri te ndryshme Tirane,Durres

Don Bosko | Tirane

B "oferte,punime guri te ndryshme tirane-durres" ofrojme: punime guri te te gjitha llojeve,me nje eksperience pune mbi 20 vjecare, gdhendje,mure dokorative te ndryshem,veshje dekorative te ndryshme,kollona,harqe,cezem,oxhaqe,minibare,barbekiu,shtrim oborre me pllake guri dhe kalldrem guri,porta te st...

0

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje marzh suksesi prej 83 % te çeshtjeve te fituara

Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje mar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Filloi si nje ide dhe u manifestua ne realitet! firma jone ka evoluar nga nje zyre ligjore ne nje firme konsulence qe sjell nen nje çati eksperte nga fushat e ndryshme te ligjit, prokurimeve, finances dhe kontabilitetit, pasurive te paluajtshme, menaxhimit dhe teknologjise se informacionit. qellim...

0

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hapje profesionale pusesh uji dhe pilot me diametra te ndryshem deri ne 30 metra,me makineri ne gjendje shume te mire. operojme ne te gjithe qytetet e shqiperise. cmime konkurruese ne treg dhe cilesia dhe perkushtimi i punonjesve tane nga me te miret. per me shume informacion mos ngurroni t...

0 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
330 Leke Sherbime Sherbime Profesionale 📌Servis-Nderrimi i ekranit per Iphone Xs Max Org

📌Servis-Nderrimi i ekranit per Iphone Xs Max Org

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 📌servis-nderrimi i ekranit per iphone xs max origjinal (33.000 leke ) 100% origjinal - mundesojm dhe vetem ndrrimin e xhamit per iphone xs max ✍️super sherbim, super oferte 👉xham mbrojtes dhurate🧨 🕒 procesi zjat 1-3 ore 🕒 ...

330 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ilaçe dhe produkte shendetesore te standarteve europiane

Ilaçe dhe produkte shendetesore te standarteve europiane

Brryli | Tirane

B Nese deshironi ilaçe ose produkte shendetesore te tregut europian , te standarteve (i referohemi tregut grek ) duke ju sherbyer ne kohe rekord brenda 24 oreve ,ne qytetin ku ndodheni , mos hezitoni te komunikoni . numri i telefonit ka viber dhe whatsup . [u] ju faleminderit[/u] adrian...

1,000 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim