takime sekrete  343 njoftime

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale PAISJE & SISTEME PROFESIONALE PER BIZNESE

PAISJE & SISTEME PROFESIONALE PER BIZNESE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Fuqizo biznesin tend duke perdorur paisje profesionale dhe sisteme menaxhimi per cdo lloj biznesi. kontrolloni ne kohe reale te dhenat e biznesit tuaj dhe mos lejoni qe asnje informacion tju shpetoje nga vemendja! garantojme cilesi,garanci dhe cmimet me te mira ne treg! akoma biznesi juaj nuk ka ...

200 Euro

Tirane
60,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Krijoje endrren tende me detajet me te specializuara, elementet me fantastike qe perqasim modernen ne tavolinat tradicionale..... ne jemi novatore dhe pararendes te nje imazhi real per tju krijuar nje embleme te bukur dhe te konceptueshme te eventit tuaj..... duhet te jesh unik per eventi...

60,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
400 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten formula italiane per te bere kafe ekspres dhe turke. jane 3 formula per berjen e kafes ekspres dhe 3 per kafen turke. cmimi per nje formul eshte 400 euro, ne cmim perfshihet edhe trainimi/kursi deri ne pervetesimin e plote te njohurive per ta bere kafen ne menyre te pavarur. cel: 069 20 6...

400 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fotograf

Fotograf

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Ofroj shërbime fotograrike të ndryshme, cilësi maksimale, çmime shumë të arsyeshme. te linku më poshtë do të keni mundësi të shihni disa nga punët e mija. për më shumë instagram: @bnw.portraits.al @gentishembitraku https://500px.com/gentishembitraku...

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Perkethyes i gjuhes Turke

Perkethyes i gjuhes Turke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Perkethime individuale te gjuhes turqisht-ne shqip dhe anasjelltas.. shoqeroj klientet kudo qe te ken takime pune ne gjuhen turke .. ofroj sherbim turistik ne qytetin e stambollit .. pagesa behet ne kohezgjatjen e punes...

50 Euro

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Brryli | Tirane (3.14 Km nga qendra)

B Zhbllokime banjo...

4,000 Leke

Tirane
35 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport udhetaresh (Turiste) dhe Individe per raste te ndryshme.

Transport udhetaresh (Turiste) dhe Individe per raste te ndryshme.

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Jam i disponueshem per transport udhetaresh me autoveture 7+1, (turiste) tirane-koman-valbone tirane-shkoder, dhe anasjelltas + individe per raste te ndryshme, flas english , punoj rregullisht ne linja te ndryshme te shqiperise. ...

35 Euro

Tirane
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve -regjistrim i faturave te blerjeve dhe shitjeve; -perpilimi dhe deklarimi i librave te shitjes dhe blerjes; -pergatitja dhe deklarimi i formularit te tvsh-se; -pergatitja dhe deklarimi i formularit te sig. shoqerore dhe shendetesor...

15,000 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFERTE - Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

OFERTE - Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Super oferte $$ masterpos $$ program menaxhimi per aktivitetin tuaj. aksesohet nga celulari,i thjeshte,inovativ. ofrohet suport falas 3 muaj. http://master.al vetem programi 200 € instalim dhe trajnim falas cel. : 0692130000...

200 Euro

Tirane
3,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Konsulence per Ambasade Gjermane

Konsulence per Ambasade Gjermane

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Ofrojme konsulence per ne ambasaden gjermane per te gjithe ata qe duan te aplikojne per nje vize pune apo bashkim familjar ne ambasade.ofrojme sherbim me cmim teper te arsyeshem.pagesa eshte e tille pasi sherbimi behet nga shtepia duke mos patur nje zyre perkatse. kontaktoni ne whatsapp per cdo inf...

3,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Deklarime online per bizneset e vogla

Deklarime online per bizneset e vogla

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofroj per bizneset e vogla dhe me/pa tvsh e deklarime online. pagesa varion nga 1000-5000 leke te reja ne muaj. me kontaktoni ne whats app: 0692130558 ose email: e.muca.finance@hotmail.com...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Instalime elektrike të cilesisë së lartë me një eksperiencë disavjeçare në europë. ofrojmë instalim të rrjetit elektrik në apartamente, vila dhe biznese. përdorim i izolueseve më cilësore & vegla pune profesionale për një shërbim korrekt dhe cilësor! për kontakt nr. ce...

20 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinike Dentare E-Dent.

Klinike Dentare E-Dent.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Klinike dentare ....

3,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Zhvillim Detyrash Kursi në Lëndët Programim JAVA dhe WEB

Zhvillim Detyrash Kursi në Lëndët Programim JAVA dhe WEB

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Përshëndetje! përmes këtij njoftimi, ju informojmë mbi mundësinë e zhvillimit të detyrave të kursit apo projekteve të ndryshme në lëndët: 1. programim java 2. programim web 3. projektim database detyrat/projektet do të realizohen në bazë të kërkesave tuaja, nga ing. jo...

5,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohet distribucion kafe Michele Battista

Ofrohet distribucion kafe Michele Battista

Patos | Fier

B Kerkohet distributor per rrethin e fierit per kafe michele battista ...

50,000 Leke

Fier
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale LABORATORE MJEKSORE ANA MARIA

LABORATORE MJEKSORE ANA MARIA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Laborator mjesksor. analiza gjaku,urine e te ndryshme. ...

1,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Rriparim elektronike shtepiake

Rriparim elektronike shtepiake

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Rriparime elktronike shtepiake ,frigorifere .lavatrice.tharse flokesh . pjastera .soba.pjanura.furra.shtrydhese frutash.. jam i disponushem ne cdo ore te dites qe nga ora 07;00am deri ne oren 20;00pm ....

5,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj

Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. ekspreset jane shume te mire dhe kafja eshte me cmim ...

4,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Shërbime Kontabiliteti

Shërbime Kontabiliteti

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Përshëndetje! ju informojmë se ofrohen shërbime kontabiliteti nga kontabilisti i miratuar z. gani hoda zyra jonë ndodhet në tiranë. shërbimet janë kryesisht në fushën e mbajtjes së kontabilitetit, kryesisht marrëdheniet me tatim-taksat për të gjitha llojet e bizneseve si: ...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim kontabiliteti dhe konsulence financiare

Sherbim kontabiliteti dhe konsulence financiare

Qender | Durres

B Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa tvsh part-time sherbimet qe ofroj jane: • mbajtje kontabiliteti • perpunimi i faturave te blerjeve dhe faturave te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi ...

15,000 Leke

Durres
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Qendrer per detyrat e Femijve para-pas shkolle

Qendrer per detyrat e Femijve para-pas shkolle

Qender | Vlore

B Ofrojme mesues personal ose ne grupe te vogla per femije sipas interesave te femijes perfshihen gjitha lendet qe bejne femijet ne shkolla gjithashtu ofrojme kurse anglishte me mesuese shume profesionale.. trasnporti perfshire faleminderit ...

100 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas