transport mallrash nga italia ne shqiperi 

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Transport mallrash Itali-Shqiperi

Transport mallrash Itali-Shqiperi

Qender | Vlore

B Firma colombo import/export ofron sherbim transporti per mallra nga italia drejt cdo qyteti ne shqiperi dhe nga shqiperia drejt italis-se. disponojme ambjente per magazinimin e mallrave. ofrojme sherbim korrekt dhe cmimet me te favorshme ne treg! ju ofrojme nje zgjidhje te besueshme transporti, ...

100 Euro

Vlore
3,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime Kontabiliteti & Fiskale

Sherbime Kontabiliteti & Fiskale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofron shërbime financiare në ndihmë të biznesit tuaj • mbajtje kontabiliteti • përpunimi i faturave të blerjeve dhe faturave të shitjeve. • përgatitja dhe deklarimi i librave të blerjeve dhe të shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i formularit (fdp-se) te tvsh-se, • pergat...

3,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Don Bosko | Tirane

B Larje xhamash dhe fasada xhami. heqje reklama adezivi dhe pastrim të xhamit....

100 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale Sherbim Taxi 24h

Sherbim Taxi 24h

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj sherbim taxi 24h cdo dite te javes brenda tiranes duke filluar nga 300lek tirane - rinas 1200lek oferte e shtune & e diele tirane - durres 1700lek tirane - gjiri i lalzit 1700lek tirane & elbasan 1700lek tirane - vlore 6000lek tirane - sarande 8000lek tirane - pogradec 6000lek tiran...

300 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale Masazh Relaksues per Femra

Masazh Relaksues per Femra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj masazh relaksues per femra. masazh relax per te gjitha femrat e stresuara. jeni te stresuara, te merzitura, pa qejf, jeni zene me burrin. masazhi im do ju relaksoj dhe do harroni gjithcka. per me shume ju lutem me kontaktoni. faleminderit...

2,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale SHERBIME PERKTHIMESH ZYRTARE - ANGLISHT

SHERBIME PERKTHIMESH ZYRTARE - ANGLISHT

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme sherbime perkthimesh dhe interpretimesh nga gjuha angleze ne ate shqipe, dhe anasjelltas. perkthime te certifikuara dhe licensuara nga ministria e drejtesise (azhornuar dhe me listen e ministrise per vitin 2020). per cdo informacion kontaktoni ne: +355698884801 ose info@tikagency.al ofro...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Sherbime Profesionale dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Evente biznesi paisje me qera organizo festen tende,planifiko cdo rast gezimi me ne!...

30,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Profesionale Jap me qera lincesat DAP per te gjitha nenkategorite perkatese+License per instruktor autoshkolle .

Jap me qera lincesat DAP per te gjitha nenkategorite perkatese+License

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Jap me qera licensen dap deshmi aftesie profesionale per pergjegjesin teknik te autoriparimit "part time" (servis makinash)(kodi vii.3.b.1 )per: a. riparim dhe mirembajtje e pjeseve mekanike dhe te motorrit , b. riparim dhe mirembajtje karrocerie , c. riparim dhe mirembajtje impjanti elektrik , ...

20,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Sisteme monitorimi GPS

Sisteme monitorimi GPS

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B I-team albania ofron sherbime monitorimi gps per automjete te ndryshme (vetura, motorçikleta, kamiona, autobusa), instalim dhe mirembajtjete pajisjeve gps, instalim i softwarit tek pc dhe telefoni, monitorim ne kohe reale te levizjeve, historikun, kontrrollin e karburantit, pikat e levizjeve, alarm...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Sisteme Sigurie

Sisteme Sigurie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Projektojme dhe instalojme sisteme vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj smartfone. gjithashtu bejme dhe sisteme kundrazjarrit me detektore mjaft te ndjeshem, si...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Mobileri Doda

Mobileri Doda

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Mobileri doda . bejme mobilie me porosi , dyer , dritare , kuzhina, dhoma gjumi , minibare, tavoline televizori cdo gje qe mund te behet me dru dhe materiale te tjera. per me shume ndiqni faqet e mobilerise ne instagram mobileridoda1 dhe ne facebook mobileri doda...

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Profesionale TEKNIK KONDICIONERI

TEKNIK KONDICIONERI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸teknik kondicioneri 🔸sisteme qendrore aspirim-kondicionim me panel p3 (montime+servis+pastrim) 🔸mbushje me gaz...

100 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale 🚗Praktikë me Mjet për Aftësi në Qarkullimin Rrugor🚗

🚗Praktikë me Mjet për Aftësi në Qarkullimin Rrugor🚗

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 👉ofrojmë praktikë me mjet për qytetarët që kanë lejedrejtimi(patentë) dhe dëshirojnë të përvetësojnë rregullat praktike të drejtimit të mjetit🚗 mjafton të keni 🚗lejedrejtimi të vlefshme klasi b🤝vendosim në dispozicion automjet me kambio manuale ose me automjetin tuaj(n...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore të ofruara: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe dekla...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Sherbime Profesionale Konsulence ligjore

Konsulence ligjore

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme një gamë të gjerë shërbimesh në fushën juridike. fushat e praktikës: ligji i detyrimeve dhe kontratave; cështjet gjyqësore; korporata; punësimi dhe marrëdheniet industriale; e drejta familjare; energjia e infrastruktures publike; ligji për patentë dhe pronësia inte...

10,000 Euro

Tirane
200 Leke Sherbime Profesionale Shperndarje Porosish

Shperndarje Porosish

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shperndarja e porosie tani eshte me e lehte me bds nese doni te shperndani nje porosi mjafton nje telefonate, nje sms ose nje mesazh ne whats app •ofrojme• a)shperndarjen e porosive ose produkteve brenda tiranes dhe zonat si : 1)komuna e parisit 2)qytet studenti depot e ujit 3) allias bab...

200 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale Mbajtja e kontabilitetit, analiza financiare, krijim shoqerie etj

Mbajtja e kontabilitetit, analiza financiare, krijim shoqerie etj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Per bizneset e vogla ofrojme 📚deklarimin e librave te shitjeve dhe blerjve 📄 deklarime te tvsh 📊 deklarim tatimi ne burim 📁 deklarime te kontributeve shoqerore dhe shendetesore 🗃ndjekje procedurash te tjera me tatim taksat, zyren e punes dhe issh analiza financiare per aplikim n...

50 Euro

Tirane
100 Leke Sherbime Profesionale TAXI

TAXI

Currilat | Durres

B Sherbim taxi ne te gjthe shqiperin me cmim te arsyeshem korrekesi flm...

100 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim