Different articles 1000+ Artikuj te ndryshem

 Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje

700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj

Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj - Berati

Berat, Qendra | Berati

B Shesim qebab per pjekjen e kafese me kapacitet 30 kg. qebapi punon me gas dhe energji elektrike. gjithashtu shesim edhe mullinj kafeje monofaz dhe 3 fazor ne gjendje shume te mire pune. eshte nje mundesi shume e mire biznesi per shitjen e kafese se fresket. cmimi i diskutueshem.

...

700 Euro

Berati
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet pikture

Shitet pikture - Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Pikture me permasa 55 cm x35 cm e pershtatshme per ambjentin e shtepise ose biznesit tuaj! kontakto tani! punojme dhe me porosi!...

3,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vaske

Vaske - Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Brryli | Tirane

B Vaske me ndenjese dhe mjaft komode per shitje....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem jepen me qera fustane nuserie

jepen me qera fustane nuserie - Tirane

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Jepen me qera fustane nuserie , cmimi 100 mije leke te vjetra, modele te ndryshme ...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem jepen me qera fustane per evenimente

jepen me qera fustane per evenimente - Tirane

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Jepen me qera fustane per evenimente te ndryshme cmimi 50 mije leke te vjetra...

5,000 Leke

Tirane
900 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes dy fusha bilardosh te plotesuara.

Shes dy fusha bilardosh te plotesuara. - Tirane

Spiro Xega, Laprake | Tirane

B Shes dy fusha bilardosh te plotesuara me stega dhe guret ne gjendje shume te mire dhe me cmim te arsyeshem. 900 euro ose 110000 mije , cmimi i diskutueshem.te interesuarit te telefonojne ne nr tim te tel : 0673211360. vendodhja eshte prapa pallateve garden city , afer casa italias. ne bllokun e shtepive private,prane shinave ose ndryshe ne josif pashko afer furres thethi ose kishes. ju faleminderit....

900 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem oferte shiten manikina per butik

oferte shiten manikina per butik - Tirane

Rruga Asim Vokshi Nr 2, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Oferte shiten manikina per butik me cmim 500 leke te reja ...

500 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem fustane nuserie

fustane nuserie - Tirane

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Oferte shiten fustane nuserie cilesore me cmim nga 100€ - 250 € , modele te ndryshme...

250 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shiten zhupon profesional per fustane nuserie

shiten zhupon profesional per fustane nuserie - Tirane

Pallatet E Vizion Plusit, Siper Supermarket Ana, Don Bosko | Tirane

B Oferte shiten zhupon profesionale per fustane nuserie cmimi 10 mije leke te reja...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem oferte shiten vello per nuse

oferte shiten vello per nuse - Tirane

Pallatet E Vizion Plus , Pall Siper Supermarket An, Don Bosko | Tirane

B Oferte shiten vello per nuse shume cilesore amerikane , greke , spanjolle me permasa te gjata dhe te shkurta vellot e gjata cmimi 10 mije leke te vjetra , vellote e shkurta cmimi 5 mije leke te vjetra ...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet shtepi lodre per femije

shitet shtepi lodre per femije - Tirane

Vaqarruga Tirane, Tjeter zone | Tirane

B Oferte shiten 2 shtepi per luajtur femijet i pershtashem per kopshte dhe oborret e shtepive, cmimi 50 mije leke te vjetra...

5,000 Leke

Tirane
1,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Komplete karrigesh NOVA

Komplete karrigesh NOVA - Tirane

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 10 komplete karrigesh nova ...jane ne gjendje shume te mire te pershtatshme pwr arredimin e ambjenteve te jashtme te lokaleve . tavolimat jane te bardha dhe karriget me ngjyre te bardhe te kuqe dhe te gjelber.cmimi i diskutueshem per me teper kontaktoni ne nr e telefonit ! ...

1,200 Euro

Tirane
70 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHISHE QUMESHTI 1 L

SHISHE QUMESHTI 1 L - Korce

Rruga Korce-dishnice, Qender | Korce

B Shiten 6000 shishe qumeshti 1l te reja,ne paketimin e tyre origjinal,forme katrore,cmimi 70 lek...

70 Leke

Korce
800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem karrike tavolina

karrike tavolina - Tirane

Kamez Piaca, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten per arsye mos perdorimi nje muaj te perdorura...

800 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem paisje parukerie

paisje parukerie - Tirane

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 2 poltron. 2 pasqyra. 2 ekspozitorte te medhenj. lavatestdashka me bulier. tavolin thonjesh bashku me produktet. krevatit depilimi . 2 aparat depilimi. karel. divan. tavolin mezi. mbajte se peshqirash. vasket e pedikyrit. +produkte. gjithcka cfar permanent nje parukeri...

1,000 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten

Shiten - Elbasan

Elbasan, Albania, Qender | Elbasan

B Shiten valvul pishine...

50 Euro

Elbasan
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Prerese sallami;Mbajtese ngrohte patatesh per fast food

Prerese sallami;Mbajtese ngrohte patatesh per fast food - Lushnje

Gorre, Albania, Zone Periferike | Lushnje

B Shitet per mbyllje biznesi...

15,000 Leke

Lushnje
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per byrek

Furre per byrek - Tirane

Perball Shkolles Don Bosko, Don Bosko | Tirane

B Shes furre per byrek me gaz dhe ne gjendje shume te mire pune....

20,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer banak ne gjendje shume te mire

Frigorifer banak ne gjendje shume te mire - Vlore

Rruga Miro Torbaci, Vlore, Albania, Narte | Vlore

B Shitet frigorifer banak inoks ne gjendje shume te mire,i pershtattshem per lokale,restorante,supermarkete etj.cmimi 600 mije i diskutueshem.gjatsia e frigoriferit 220 cm...

60,000 Leke

Vlore
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer banak

Frigorifer banak - Tirane

Rruga Peti, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet frigorifer banak 2.7m i gjate shum pak i perdorur i blere jashte.. cmimi pak i diskutueshem ...

1,500 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes ore TAG HEUER

Shes ore TAG HEUER - Tirane

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes ore origjinale:tag-heuer-link-wj1110-0-quartz-ss-black-dial-200-meters ...

40,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem okazion frigorifer banak

okazion frigorifer banak - Tirane

Rruga Peti, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B ⬇️ 📁 shitet: _____okazion! !! _____shitet frigorifer banak 2.7m i gjate, i blere 3.5mije euro vetem 5 muaj perdorim, gjendje shum e mire 📁 cmimi: 2milion lek,, i diskutueshem 📁 numri i celularit: 0693289526 📁 vendodhja: tirane 📁 nese keni dicka per te shitur! 📁 kontaktoni ne indirect ose email 📁 merrjep.al@hotmail.com...

20,000 Leke

Tirane
95,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per pica

Furre per pica - Kruje

Rruga Kala, Kruje District, Albania, Qender | Kruje

B Furre gjermane 9 kw per piceri restorante pasticeri...

95,000 Leke

Kruje
1,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Super okazion frigorifer banak

Super okazion frigorifer banak - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albanien, Brryli | Tirane

B Okazion shes frigorifer banak ne gjendje shum te mir vetem nje vit ne perdorim shitet per arsye mbyllje biznesi shitet me nje super cmim frigoriferi esht 2.6m tel 0695244280...

1,200 Euro

Tirane
1,100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZIÓN FRIGORIFER NGRIRES

OKAZIÓN FRIGORIFER NGRIRES - Tirane

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albanien, Brryli | Tirane

B Okazion shes frigorifer ngrires ne gjendje shum te mir vetem nje vit ne perdorim shitet per arsye mbyllje biznesi...

1,100 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje market

Shiten paisje market - Durres

Hadar Shameti, Qender | Durres

B Shiten paisje marketi rafte metalik 8.5 m nje frigorifer banak freskus 2.5 m i ri me nje vit garanci nje frigorifer kollone dhe nje peshore elektronike. shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit ndodhen ne durres. jane ne gjendje perfekte me cmim okazion ...

3,000 Euro

Durres
2,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION !!! MOBILIM BAR PINGPONG PER 2300 EURO VETEM

OKAZION !!! MOBILIM BAR PINGPONG PER 2300 EURO VETEM - Vlore

Prane Shkolles Industriale, Narte | Vlore

B Shiten 8 kolltuke lekure dy vendesh ne gjendje te shkelqyer,(te blere 350 euro copa para tre vjetesh),5 tavolina te uleta mdf,banak 2.5m me bango inoksi dhe lavaman,frigorifer pijesh,dy tavolina pingpongu,raketa,topa,panorama etj. shiten te gjitha bashke 2300 euro ose vec e vec ne baze marreveshjeje. kontakt ne +355 69 6221 093,altini ...

2,300 Euro

Vlore
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes dhe prodhoj makineri per petlla,flok sheqeri dhe kokoshka

Shes dhe prodhoj makineri per petlla,flok sheqeri dhe kokoshka - Durres

Plepa, Qender | Durres

B Shes dhe prodhoj makineri sipas deshires se klientit .me material alumin dhe inox.cmimet e tyre varjojne sipas madhesise se makinerise qe ju kerkoni...

1,000 Euro

Durres
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjerenator Hatz diezel

Gjerenator Hatz diezel - Tirane

Ferrari, Don Bosko | Tirane

B Gjenerator hatz diezel monofaze dhe trefazor pjeset elektrike gjermane dhe prodhim gjerman i blere ne fbriken hatz ne itali i ri ...

1,500 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rroba te perdorura me shumice

Rroba te perdorura me shumice - Tirane

Vore, Albania, Vore | Tirane

B Pike shumice per rroba te perdorura, cilesi te ndryshme. marka tommy hilfiger, zara, h&m, sisley, bershka, etj. ka edhe shume artikuj me etikete. cmim shumice 500 leke/kg. ju ofrojme edhe sasi te medha sipas kerkeses. tel 0672055070...

500 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shesim rroba me shumice

Shesim rroba me shumice - Tirane

Rilindja, Vore | Tirane

B Shesim rroba me shumice, ne cilesi te ndryshme. ju zgjidhni cfare doni te merni. cmime ekonomike, cilesi maksimale, shumellojshmeri artikujsh! ...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas