artikuj te ndryshem tek blloku liqeni artificial tirane 

 Online 27 lexues | 11 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Shitet libri i Gjet Ndoj

Shitet libri i Gjet Ndoj

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.90 Km nga qendra)

B Më në fund doli nga shtypi libri: “arbËri nË kufijtË e mbijetesËs/ ....edhe europa ne rrezik nga orienti”! #pËrmbajtja e lËndËs është si me poshte: parathënie (në vend të hyrjes). pËrmbledhje shkurt: pËrballja 1500-vjeÇare e qytetËrimit iliro-arbnor me barbarinË orientale...

1,500 Leke

Tirane
500 Artikuj te ndryshem shiten artikuj

shiten artikuj

Zone Periferike | Lushnje

B 2 canta laptopi nga 10 mij lek secila karte grafike invidia, 1gb 30 mij lek tv philips ne gjendje pune. 50 mij lek dyshek me ajer per dy persona.1.52me 2.03cm,22cm 3 dvd per pjese, 5 mij lek te vjetra. - patine ( mosha +9 vjec ) e ardhur nga gjermania, 40 mij lek te vjetra kart grafike, kart ...

500

Lushnje
150 Euro Artikuj te ndryshem Shesim kasolle/kolibe qeni

Shesim kasolle/kolibe qeni

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B Permasat 53x74x80 (cm) ...

150 Euro

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Bombel Zjarrefikese

Bombel Zjarrefikese

Qender | Fier

B Shes bombel zjarrefikese,eshte e re....

3,000 Leke

Fier
6,040 Euro Artikuj te ndryshem Paisje sportive professionale technogym

Paisje sportive professionale technogym

Qender | Shkoder

B Shesim paisje sportive te reja dhe te perdorura prollim italian per palestra e individet, sjedhja e makinerive në shqiperi behet mga firma prolluese ,garanci nga fabrika, modelle te ndryshme per stervitje . munde te kontaktoni te ngarkuerin per shqiperine. numeri telefonit eshte 003935198...

6,040 Euro

Shkoder
30 Leke Artikuj te ndryshem Lopat per pica

Lopat per pica

Qender | Fier

B Shitet lopat per pica,ne gjendje shume te mire,2muaj eshte perdorur...

30 Leke

Fier
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Rrjeta Pjata per pica

Rrjeta Pjata per pica

Qender | Fier

B Shiten rrjeta dhe pjata per pica ne gjendje shume te mire....

1,000 Leke

Fier
90 Euro Artikuj te ndryshem Shesim kasolle/kolibe qeni

Shesim kasolle/kolibe qeni

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)

B Permasat 46x50x65 cm. per pyetje jemi edhe ne whatsapp. ...

90 Euro

Tirane
80,000 Leke Artikuj te ndryshem Furre per pica

Furre per pica

Qender | Fier

B Shitet furre per pica 2kateshe 3fazor,ne gjendje shume te mire....

80,000 Leke

Fier
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Frigorifer Kollon

Frigorifer Kollon

Qender | Fier

B Shitet frigorifer kollon ne gjendje shume te mire,eshte si i ri 7a8 muaj i perdorur. kam 3 cop per te shitur. dhe disa gjera,paisje te tjera per piceri....

30,000 Leke

Fier
500 Euro Artikuj te ndryshem Shitet kjoske

Shitet kjoske

Qender | Kukes

B Shitet kjoske nr cel 0686730000...

500 Euro

Kukes
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni me qera

Aparat oksigjeni me qera

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Jepet me qera aparat oksigjeni 5l i paisur me te gjith aksesoret esht mark usa cilesi te paster oksigjeni ofrojm ne cdo qytet...

10,000 Leke

Tirane
600 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni me Qera

Aparat oksigjeni me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Jepet me qera ose shitet aparat oksigjeni 5l i paisur me aksesoret e nevojshem cilesi te lart oksigjeni me pasterti te lart eshte jje nder markat me te kira dhe shum praktik ne perdorim...

600 Euro

Tirane
600 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni 5L SHITET

Aparat oksigjeni 5L SHITET

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet respiratori 5l prodhon oksigjen me cilesi te paster respiratori eshte i paisur me te gjith aksesoret i gatshem vetem per ta ven ne pun cmimi 600€...

600 Euro

Tirane
850 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell ushqim per qen .. mace .. blete .. pellumba ..kanarina ..papagall ...grur elb hermik panxhar ..etj...

850 Leke

Fier
150 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Kase Fiskale

Shitet Kase Fiskale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet kasë fiskale, supercash s. gjendje perfekte, e çrregjistruar nga çdo gjë dhe është gati për përdorim. ...

150 Euro

Tirane
700 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni SHITET

Aparat oksigjeni SHITET

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Shitet aparat oksigjeni 5l shum pak i perdorur me t gjitha aksesoret cmimi 700€...

700 Euro

Tirane
700 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni me Qera/Shitet

Aparat oksigjeni me Qera/Shitet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Jepet aparat oksigjeni me qera/shitet i paisur me te gjitha aksesoret aparati eshte nje nder markat me te mira profesional me pasterti te lart oksigjeni jepet me qera ditore, javore, mujore cel: 0694296379...

700 Euro

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion.Shitet Note 9

Okazion.Shitet Note 9

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet note 9 ne gjendje shum te mir bateria i mban pothuajse gjith siren.e kam bler 440 milek para 6 muajsh.dhe dua ta she's 300 milek i pa diskutueshem.flm...

30,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten kallupe te ndryshme.

Shiten kallupe te ndryshme.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten kallupe te ndryshme per derdhje me beton. modele te ndryshme ballaustrash, per parmake ballkoni, veranda oborre etj. korniza dritaresh, per fasade,bordura,etj. Çmimi okazion! ...

27,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim