Stabilizatore/Rritsa ne oferte Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/05/2019 06:31


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Industriale autostrada tirane - durres Kashar, Albania
Lexime 677

Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor,
kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuqite ne dispozicion jan nga 5 kva der ne 500 kva jan me stabilizim te brendshem , te pavarur per secilen faze me vete . Garanci 2 vjet. Montim instalim falas , me tregues digital