Shiten karrike dhe tavolina restoranti Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 14/06/2019 16:02


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Prush, Albania
Lexime 370

Mangall restorant shet tavolina me zgara dhe karrike