Shiten Paisje Per lokal dhe Dyqan Peshku Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 22/08/2019 17:02


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 707

Frigorifer freskues per lokale,dhome frigoriferike, zgare per Peshk, banak per peshk, makine akulli.