Shiten pajisje furre buke Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 10/11/2019 07:58

9,000 Euro

  • Shiten pajisje furre buke
  • Shiten pajisje furre buke
  • Shiten pajisje furre buke
  • Shiten pajisje furre buke


Pagesa 9,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 389

Shes pajisje te nje furre buke: Pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte:
Furra
Brumatricja
Tavolina punes
Sharra
2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes
Cmimi 9000Euro. Per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer.
Nr kontakti: