gjerentor Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 17/09/2019 10:47

1,500 Euro

  • gjerentor
  • gjerentor
  • gjerentor
  • gjerentor


Pagesa 1,500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa gramozi insitut
Lexime 100

gjerenator monofaze dhe trefazor ne gjendje shume te mire pune i rrimorkiushem 50 % sienciator cmimi i padiskutueshem