Nails Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 11/09/2019 12:40

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Shemsi Haka, Tirana, Albania
Lexime 62

Shitet set produktesh per estetik thonjsh ...duke perfshire aspirator ,furre ,kolore manikyr xhel xhel gure , xixa dhe shume te tjera me nje cmim teper te arsyeshem per shkak te mbylljes se biznesit ...produktet jan vec pak te perdorura per me teper kontaktoni ne wacap ...cmimi i diskutueshem