Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 17/09/2019 13:34

400 Leke

  • Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa
  • Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa
  • Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa
  • Fustane per mbremje maturash ose dasma dhe fejesa


Pagesa 400 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 97

Fustane me shumice per party ose dasma dhe mbremje maturash.
Cmimi okazion shumice vetem 400 lek copa.
Minimalja 25 cope. 15 modele te ndryshme me ngjyra te ndryshme.